Kim jesteśmy

Jesteśmy polskim producentem aparatury kontrolno-pomiarowej oraz systemów automatyki, przeznaczonych dla gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Nasza firma działa na rynku od 1993 roku i od tego czasu kilkaset obiektów wod-kan zostało wyposażonych w urządzenia naszej firmy, które w większości przypadków bezawaryjnie działają do dnia dzisiejszego.

Pomiary fizykochemiczne cieczy

Co oferujemy

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową ofertę aparatury do pomiarów fizykochemicznych roztworów wodnych: pH, potencjału redox, stężenia jonów, stężenia tlenu, konduktywności, temperatury, a także poziomu, pomiarów przepływu, ciśnienia i mętności cieczy stosowaną m.in. na oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody. Oferujemy pomoc w doborze, dostawę oraz na życzenie montaż wraz z dalszą obsługą serwisową.

Oprócz pomiarów fizykochemicznych dużą cześć naszej działalności poświęcamy tematyce opomiarowania przepływu cieczy np. ścieków w różnych warunkach i aplikacjach. W tematyce tej na przestrzeni kilkunastu lat zdobyliśmy duże doświadczenie, którym chętnie podzielimy się z naszymi odbiorcami.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: przemysłowe pomiary poziomu, przepływomierze, pH-metry, pehametry, mierniki potencjału redox, tlenomierze, gęstościomierze, mętnościomierze, konduktometry, zwężki (koryta) pomiarowe, armaturę instalacyjną.

Gwarancja najniższej ceny

Nasze oferty staramy się tworzyć tak, aby z jednej strony zaspokajały wszystkie aspekty pomiarowo-sterujące wymagane przez inwestora, z drugiej jednak były możliwie ekonomiczne i nie obciążały niepotrzebnie budżetów naszych Klientów. Gdyby jednak okazało się, że udało się Państwu znaleźć atrakcyjniejszą ofertę niż proponowane przez nas rozwiązania – chętnie podejmiemy dalsze negocjacje w celu ustalenia satysfakcjonującej Państwa ceny końcowej.

Zapraszamy do współpracy!aparatura pomiarowa DI-BOX